Digitális oktatás/ munkarend
Kedves Diákjaink, Tisztelt Szülők!
Az elmúlt napokban azon dolgoztunk, hogy a digitális oktatás elinduljon iskolánkban.
Kedves Diákjaink, Tisztelt Szülők!
Az elmúlt napokban azon dolgoztunk, hogy a digitális oktatás elinduljon iskolánkban.
Intézményünk logópályázatot hirdet iskolánk tanulói számára a digitális témahéthez kapcsolódóan, melynek feltételeit a csatolt dokumentumban láthatjátok.
Kedves Diákok!
Az idei tanévben új pályázási rend kerül bevezetésre, minden részletes információt megtaláltok a letölthető ösztöndíj kiírásban.
Az európai programozási hét egy alulról szerveződő kezdeményezés, amelynek célja a programozás és a digitális jártasság szórakoztató és érdekes módon történő bemutatása.
KEDVES SZÜLŐK!
A 2019/2020-AS TANÉVBEN AZ ALAPÍTVÁNYI BEFIZETÉSSEL KAPCSOLATBAN AZ ALÁBBI VÁLTOZÁSOK TÖRTÉNTEK:
“A szárny megnőtt üresen áll a fészek
Csak álom volt a szép diákvilág
S mint a fecske alkonyati szélben
Ma szárnyat bont egy sereg diák.”
(Ady Endre)