Első nyílt hét órakínálata

 

8. osztályosok és szüleik számára

 

Az óralátogatásokra előzetesen regisztrálni nem szükséges.
Az egyes tantermekben a férőhelyek korlátozottak, helyfoglalás az érkezés sorrendjében az aulai
információs pultnál történik.
A késve érkező látogatók becsengetés után már nem mehetnek be a termekbe.

ELSŐ NYÍLT HÉT
2017. október 16-17-18-19.   C hét
Az órakínálat előre nem tervezhető okok miatti változtatásának jogát fenntartjuk.
foglalkozás tanár osztály/csoport
hétfő 5. óra angol nyelv Szűcs  Zsuzsa 9.b A 1
hétfő 5. óra angol nyelv Szilvási Ágota 12.a A1
hétfő 5. óra matematika Hornyák Éva 9.b A 2
hétfő 5. óra Általános statisztika Papp Katalin 11.d
hétfő 5. óra angol nyelv Pusztainé 10.c A2
hétfő 5. óra földrajz Popovicsné 10.d
hétfő 5. óra gazdasági és jogi alapismeretek Siposné Molnár Tímea 9.d
hétfő 5. óra angol nyelv Győriné 9.ny A2
hétfő 6. óra angol nyelv Győriné 9. ny A2
hétfő 6. óra matematika Ribáryné 12.d A1
hétfő 6. óra történelem Balázsné 12.c
hétfő 6. óra angol nyelv Pusztainé 10.d A
hétfő 6. óra angol nyelv Molnár K. 9.ny A1
hétfő 6. óra matematika Beregszásziné 9.c A1
hétfő 6. óra Számviteli alapismeretek Kiss Mária 10.c
hétfő 6. óra Pénzügyi alapismeretek Rádi Éva 11.c
hétfő 6. óra üzleti tevékenység tervezése, elemzése Bíró Mária 12.b
hétfő 7. óra irodalom Erős 12.b
hétfő 7. óra angol nyelv Molnár K. 9.ny A1
hétfő 7. óra vezetési ismeretek Siposné Molnár Tímea 12.a
hétfő 7. óra raktározási folyamatok Fedinisinec 9.b
hétfő 7. óra angol nyelv Pusztainé 9.c A2
hétfő 7. óra irodalom Kiss  Gyöngyi 9.d
hétfő 7. óra történelem Ceglédi 10.b
hétfő 7. óra Német nyelv Földi Eleonóra 11.b N
14:30 igazgatói tájékoztató
kedd 5. óra Német nyelv Alexy 11.d
kedd 5. óra biológia Tóth Edit 11.c
kedd 5. óra angol nyelv Györiné 11.d A
kedd 5. óra matematika Nagy Bence 9.d
kedd 5. óra angol nyelv Pusztainé 9.c A1
kedd 5. óra matematika Hornyák Éva 9.d A
kedd 5. óra számvitel gyakorlat Kiss Mária 12.d
kedd 5. óra üzleti tevékenység tervezése, elemzése Bíró Mária 12.a
kedd 6. óra történelem Erős 12.a
kedd 6. óra angol nyelv Szűcs  Zsuzsa 9.d A
kedd 6. óra angol nyelv Szilvási Ágota 11.c A2
kedd 6. óra matematika Beregszásziné 12.c A1
kedd 6. óra statisztika gyakorlat Mohácsi 12.c A2
kedd 6. óra irodalom Kiss Gyöngyi 10.b
kedd 7. óra komplex termtud. fizika Papp Katalin 9.d
kedd 7. óra magyar nyelv Balázsné 9.c
kedd 7. óra raktárvezetés gyakorlat Fedinisinec 10.a A1
kedd 7. óra történelem Erős 12.b
kedd 7. óra adózás gyakorlat Göbölyös 12.c A2
kedd 7. óra matematika Nagy Bence 9.b A1
14:30 igazgatói tájékoztató
szerda 5. óra Ügyviteli ismeretek Kormos Erika 9.d
szerda 5. óra irodalom Erős 10.c
szerda 5. óra történelem Nagy Enikő 12.d
szerda 5. óra matematika Beregszásziné 12.c A1
szerda 5. óra angol nyelv Pusztainé 10.b A
szerda 5. óra pénzügy gyakorlat Rádi Éva 10.d
szerda 5. óra biológia Tóth Edit 12.a
szerda 5. óra közlekedés technikája Siposné Molnár Tímea 10.a
szerda 5. óra komplex termtud fizika Papp Katalin 9.c
szerda 6. óra gazdasági és jogi alapismeretek Siposné Molnár Tímea 9.d
szerda 6. óra irodalom Kiss Gyöngyi 10.b
szerda 6. óra angol nyelv Molnár K. 10.c A1
szerda 6. óra adózási alapismeretek Göbölyös 12.d
szerda 6. óra angol nyelv Pusztainé 9.c A2
szerda 6. óra matematika Nagy Bence 9.b A1
szerda 6. óra testnevelés Thomka 12.a
szerda 7. óra matematika Kiss Éva 12.b N
szerda 7. óra matematika Nagy Bence 12.a  A2
szerda 7. óra komplex term.tud. kémia dr. Kirinóné 9.b
szerda 7. óra angol nyelv Palásti 9.ny  A1
szerda 7. óra számvitel gyakorlat Kiss Mária 12.c
szerda 7. óra testnevelés Lobitz 10.d
szerda 7. óra statisztika gyakorlat Papp Katalin 10.c
szerda 7. óra raktárvezetés gyakorlat Fedinisinec 10.a
14:30 igazgatói tájékoztató
csütörtök 5. óra matematika Kiss Éva 12.b N
csütörtök 5. óra történelem Nagy Enikő 9.d
csütörtök 5. óra matematika Ribáryné 12.d A2
csütörtök 5. óra Áruforgalom dr. Kirinóné 11.b
csütörtök 5. óra gazdasági és jogi alapismeretek Rádi Éva 10.c
csütörtök 5. óra Általános statisztika Mohácsi 12.c
csütörtök 5. óra testnevelés Belákné 10.a
csütörtök 5. óra üzleti tevékenység tervezése, elemzése Bíró Mária 12.a
csütörtök 5. óra Német nyelv Alexy 11.d N
csütörtök 6. óra ügyviteli gyakorlatok Kormos Erika 9.d A
csütörtök 6. óra irodalom Erős 10.c
csütörtök 6. óra matematika Hornyák Éva 9.d N
csütörtök 6. óra gazdasági és jogi alapismeretek Siposné Molnár Tímea 9.c
csütörtök 6. óra angol nyelv Molnár K. 9.ny A1
csütörtök 6. óra angol nyelv Győriné 9.ny A2
csütörtök 6. óra történelem Dr. Illés 10.a
csütörtök 7. óra irodalom Kormos Erika 10.d
csütörtök 7. óra raktározás gyakorlat Fedinisinec 9.b A2
csütörtök 7. óra Német nyelv Alexy 10.b N
csütörtök 7. óra angol nyelv Molnár K. 9.ny A1
csütörtök 7. óra angol nyelv Győriné 9.ny A2
csütörtök 7. óra történelem Balázsné 12.c
csütörtök 7. óra történelem Nagy Enikő 12.d
14:30 igazgatói tájékoztató

Comments are closed.